Inštalačné práce

VODÁRENSKÉ PRÁCE

STAVIATE, REKONŠTRUJETE DOM, ALEBO BYT? PLÁNUJETE REKONŠTRUKCIU KÚPEĽNE a KUCHYNE ?

Vykonáme odbornú inštaláciu  rozvodov vody s prípravou vývodov pre Geberit, klasické WC, umývadlo, práčku, bidet, vaňu, sprchový kút, umývačku a drez. Prípravu rozvodu vykurovania k radiátorom aj  rebríkovým.

Pracujeme výhradne s kvalitným potrubným a spájacím materiálom z plastu, hliníka a s medeným potrubím.
Samozrejmosťou je v súvislosti so zmenami dispozície kúpeľne aj preloženie vodomerov teplej a studenej vody, posunutie plynomera, výmena hlavných uzáverov teplej a studenej vody, montáž filtračných zariadení, radiátorov, vykurovania a kompletnej kanalizácie.
Spokojne nám môžete zveriť aj rekonštrukcie v starých bytových domoch, kde čakajú mnohé "prekvapenia". Napr. podlahy s výplňou z rákosu, kanalizácia z liatiny a iné. Riešenie zvládneme na profesionálnej úrovni, ušetríme Vám množstvo času a stresov. Po ukončení murárskych  prác nainštalujeme batérie, sprchu, umývadlo či rebríkový radiátor. 

Kúpeľňa alebo kuchyňa v novostavbe, ich  rekonštrukcia je investícia na niekoľko desaťročí. Stáva sa, že volajú do našej spoločnosti sklamaní zákazníci v novostavbách, či po rekonštrukcii kúpeľni v bytoch aj  rodinných domoch. Už po mesiaci im začne PPR potrubie, alebo kanalizácia zatekať a je nutné sekanie už jestvujúcich obkladov alebo dlažby, pričom sa k reklamačnému konaniu v rámci záruky nevedia dostať, alebo často takýchto odborníkov  už vidieť vôbec nechcú .

Ak chcete predísť  takýmto  skúsenostiam, dodržte tieto naše odporúčania:
V novostavbe aj pri rekonštrukcii  trvajte na zabudovaní kvalitných materiálov, lebo tieto zabezpečia vysokú životnosť celej kúpeľne , či kuchyne. Žiadajte kvalitné potrubie, tvarovky, ventile a spojovací materiál.  Zabudovaný a nekvalitný materiál sa bez škôd vymieňa ťažko!

Dbajte, aby vodoinštalačné práce a kanalizačné vykonal inštalatér, kúrenárske- kúrenár,  plynárenské plynár,  murárov a obkladačov pustite iba k práci, ktorá im patrí žiadajte od dodávateľa odporúčania a kópiu živnostenského listu k nahliadnutiu, len tak zistíte kto bude za vaše peniaze pracovať.

Vyhľadávanie

Kontakt

B-Proeko,s.r.o. - Ivan Bukovský Pivovar 127/5
Gajary
90061
0918 083 294

Novinky

V tejto rubrike nie sú žiadne články.

Štítky

Neboli nájdené žiadne štítky.